Şehir Merkezinde Ekonomik Kız Öğrenci Yurdu

Şehir Merkezinde Ekonomik Kız Öğrenci Yurdu

Tüm detaylar düşünülerek verilen yurt hizmetlerinde oldukça yüksek bir müşteri memnuniyetine sahip olan Ardıçlar Kız Öğrenci yurdu, şehir merkezinde, ekonomik ve aynı zamanda ferah bir Ankara Kız Öğrenci Yurdu olarak öne çıkmaktadır...

13 Yıllık Tecrübe Sayesinde Tüm Detayları Düşünülmüş Hizmetler!

Ticari kaygılardan önce veli&müşteri memnuniyetini ön plana alan bir yaklaşım ile çalışmalarını sürdüren Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu yetkilileri tam 13 yıllık bir tecrübeye sahiplerdir. Yıllardır Ankara Kız Öğrenci Yurdu olarak çalışmalar yürüttüklerinden dolayı da tüm detayları kusursuz bir şekilde düşünülmüş yurt hizmetleri vermektedirler.

Bir öğrencinin yurtta olmasını istediği en önemli özellikler arasında merkezi bir konumda yer almasıdır. Bir Bahçelievler kız öğrenci yurdu olan Ardıçlar kız öğrenci yurdu hem okula yakın hem de merkezi bir konuma sahip olması ile ön plana çıkmaktadır.

Geniş ve Ferah Odalar Evinizdeki Rahatlığı Aratmayacaktır!

Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerimizin evlerini özlemeyecek bir rahatlık ve konfor ile dizayn edilmiştir. Geniş ve ferah odalara sahip olan bu önemli yurdun personelleri öğrencilerin ailelerinden ilk defa uzak kalmalarına rağmen kendilerini öğrenci yurdunda hissetmeyecekleri şekilde hizmet vermektedirler.

24 saat sıcak suyun bulunduğu banyolu odalar, kaliteli baza sistemleri ve wifi sistemleri Bahçelievler kız öğrenci yurdu olan Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdunda muazzam bir kalitede verilerek öğrencilerin kusursuz bir kalitede hizmet alabilmesi sağlanmaktadır.

Özel Güvenlik Önlemleri

Ankara Kız Öğrenci Yurdu olarak diğer yurtlardan bizleri ayrıştıran en önemli özellikler arasında sunmuş olduğumuz özel güvenlik önlemleridir. 24 saat güvenlik kamera sistemleri ile yurdumuzun güvenliği başarılı bir şekilde sağlanmaktadır.

Aynı zamanda asansör, yangın ve gaz alarmı sistemleri Bahçelievler kız öğrenci yurdu olan Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdunu farklılaştıran önemli detaylar arasında yer almaktadır. Geliştirilen başarılı güvenlik sistemleri öğrenci ve velilerin yurdumuza olan güvenini iki kat artırmayı başarmaktadır.

Kaliteli Kişisel Eşyalar

Bizleri Ankara Kız Öğrenci Yurdu olarak öne çıkaran detaylardan bir tanesi de kişisel eşyaların kalitesidir. Kişiye özel çalışma masası, komidin, kıyafet dolabı ve bazalı ortopedik yataklar masraftan kaçınılmayarak en kaliteli şekilde dizayn edilmiştir.

Bahçelievler kız öğrenci yurdu olan Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu yetkililerinden size özel fiyat teklifleri almak ve Ankara Kız Öğrenci yurdu olarak sunulan diğer kaliteli hizmetleri öğrenmek için 0 312 213 06 40 numaralı telefonu günün istediğiniz bir saatinde arayabilirsiniz...