Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdunu Seçmek İçin 17 Eşsiz Özellik

Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdunu Seçmek İçin 17 Eşsiz Özellik

Kız öğrencilerin şehir dışında okuması barınma ihtiyaçlarının giderilmesi açısından oldukça zor olmaktadır. Bunun bilinci ile yola çıkan Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu personelleri sizlere Ankara Kız Öğrenci Yurtları içerisinde en kaliteli ve güvenilir hizmetleri vermektedir...

Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu 17 Benzersiz Özellik

Bahçelievler kız öğrenci yurdu denilince akla gelen ilk yurtlardan biri olmayı başaran Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu, diğer yurtların vermiş olduğu hizmetlerin aksine oldukça profesyonel bir şekilde verilen kaliteli 17 hizmeti ile öne çıkmayı başarmaktadır.

Ticari kaygıların bir kenara bırakıldığı, tamamen öğrenci memnuniyeti için verilen bu hizmetler Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdunu, Ankara Kız Öğrenci Yurdu arayışında olan öğrenci ve ailelerin yoğun bir şekilde tercih etmesini sağlamıştır.

1- Parmak İzi ile Giriş Sistemi,

2- Ücretsiz Spor Salonu,

3- 7/24 saat sıcak su,

4- Modern dinlenme salonu,

5- Sessiz ve konforlu etüt odası,

6- Son teknolojik ekipmanlar ile donatılmış çamaşırhane,

7- Günün her saatinde açık olan WİFİ,

8- 24 saat kamera ile güvenlik,

9- TV Salonu,

10- Yerden merkezi ısıtma sistemi,

11- Anında iletişim kurulabilecek yurt yöneticisi,

12- Ücretsiz çay ve kahve keyfi,

13- Her katta ücretsiz içme suyu sebili,

14- Profesyonel temizlik ekibi ile günlük oda temizliği,

15- Profesyonel aşçılar ile kahvaltı ve akşam yemeği,

16- Diyet menü seçeneği,

17- Makul Fiyatlar

Millî Eğitim Bakanlığı Onaylı Ankara Kız Öğrenci Yurdu

Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu, Millî Eğitim Bakanlığı tarafından sürekli denetlenen bir kurumdur. Bu nedenle Ankara'da kız öğrencilerin kalabileceği en güvenli yurtlar arasında yer almaktadır. Bahçelievler kız öğrenci yurdu olan Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu binasının en güncel deprem yönetmeliğine ve acil güvenlik tedbirlerine uygun olması tercih edilebilirliğini fazlası ile artmıştır.

2006 Yılından Bugüne Kaliteli Yurt Hizmetleri

Dürüstlük ve kaliteden ödün verilmeyen bir anlayış ile tam 13 yıldır yurt hizmetlerini veren Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu yetkilileri, her geçen gün var olan hizmet kalitesini daha da yukarılara taşımak amacı ile yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Bahçelievler kız öğrenci yurdu olarak faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu personellerinden hizmetler ile alakalı çok daha kapsamlı bilgiler almak ve size özel fiyat tekliflerinden yararlanmak için 0 312 213 06 40 numaralı telefonu arayabilirsiniz.