13 Yıllık Birikim ile Yurt Hizmetleri

13 Yıllık Birikim ile Yurt Hizmetleri

Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu işletmecileri 2006 yılından bu yana yurt hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Bu nedenle Ankara Kız Öğrenci Yurdu arayışında olan ailelerin en çok tercih ettiği kurum olarak öne çıkmayı başarmıştır...

2006 Yılından Bu Yana Kusursuz Yurt Hizmetleri

Ankara Kız Öğrenci Yurdu olarak çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu işletmecileri 13 yıldır aralıksız bir şekilde bu hizmetleri vererek her geçen artan bir müşteri portföyüne ulaşmayı başarmışlardır.

Modern dinlenme salonu, benzersiz spor salonu ve yerden ısıtmalı merkezi sistemi gibi benzersiz hizmetler ile öne çıkmayı başaran Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerin tüm ihtiyaç ve isteklerine fazlası ile yanıt veren önemli bir kurum olmuştur...

Profesyonel Aşçılar ile Yemek Hizmetleri

Bahçelievler kız öğrenci yurdu olan Ardıçlar Kız öğrenci yurdu, profesyonel aşçılar ile kendi mutfağında yemek hizmetleri vermektedir. Öğrenci ailelerinin güvenlikten sonra aklına takılan en önemli problemlerden bir tanesi olan yemek problemi sunulan bu kaliteli hizmetler ile başarılı bir şekilde çözülmektedir.

Diyet menüsü de bulunan bu hizmetlerde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir. Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu profesyonel aşçıları tarafından verilen bu hizmetler sayesinde kaliteli beslenmeye sahip olan öğrencilerimizin derslerde başarı oranlarının ciddi bir şekilde arttığı gözlemlenmiştir.

Profesyonel Temizlik Elemanları ile Günlük Oda Temizliği

Ankara kız öğrenci yurdu olan Ardıçlar öğrenci yurdunda öğrenciler asla temizlik ile zaman kaybetmemektedir. Profesyonel temizlik elemanları günlük olarak oda temizliği yaparak öğrencilerin zaman kaybı yaşamasının önüne geçmektedir.

Günlük oda temizliğinin yanı sıra haftalık nevresim takımı değişimi hizmetleri veren Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu temizlik elemanları öğrencilerin sağlık sorunları yaşamasını da bu sayede önlemektedir.

Fitness bölümü, ücretsiz içme suyu hizmeti ve 7 gün 24 saat sıcak su hizmetleri ile öne çıkan Bahçelievler Kız Öğrenci Yurdu olan Ardıçlar kız öğrenci yurdunda yukarıda saymış olduğumuz hizmetlerin yanı sıra çok daha benzersiz hizmetler sunulmaktadır.

Ankara Kız Öğrenci Yurdu olan Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu yetkililerinden hizmetler ile alakalı olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak ve size özel fiyat tekliflerinden yararlanmak için 0 312 213 06 40 numaralı telefonu günün herhangi bir saatinde arayabilirsiniz.